Podsumowanie roku 2016


Końcówka roku to dla każdego z nas czas podsumowań. O tym co nas spotkało w mijającym roku i latach poprzednich traktować będzie ten wpis.


Szczęśliwego Nowego 2017 Roku czyli  podsumowanie roku 2016

Końcówka roku to dla każdego z nas czas podsumowań i refleksji względem tego co minęło oraz moment, kiedy pełni zapału wyruszamy w przygodę z Nowym Rokiem. Jaki będzie ten kolejny, 2017 rok, tego nie wiemy. Oby był dobry, szczęśliwy i pomyślny. Nie o tym jednak co nas czeka, a o tym co nas spotkało w mijającym roku i latach poprzednich traktować będzie ten wpis. A działo się naprawdę wiele…

Jak już kiedyś wspominaliśmy, naszą Jansz-ową rodzinę łączy nie tylko strona służbowa, ale również ta mniej formalna, gdzie rodzą się sympatie i nawiązują przyjaźnie. Sprzyja temu z pewnością wiele integracyjnych inicjatyw: szkolenia, wyjazdy, spotkania, udziały w targach oraz lokalnych uroczystościach.

SZKOLENIA WYJAZDOWE

Okazję do zacieśniania więzi dają nam zaprzyjaźnione firmy, organizując  wyjazdy szkoleniowe. Przy okazji takich wyjazdów pogłębiamy wiedzę o produktach danych firm, a wszystko po to, aby służyć Wam fachową pomocą. W ramach takich szkoleń mieliśmy okazję być już wraz z Polbrukiem w Kudowie Zdroju i Wieliczce, oraz z firmą Semmelrock w Istebnej, Żywcu i Wiśle. Każdy taki wyjazd to nie tylko szkolenie produktowe ale również atrakcje w postaci np. kuligu, ogniska czy bankietu.

SZALEŃSTWA NA STOKU

Przy okazji zimowych szkoleń nasi, co poniektórzy pracownicy, zapaleni narciarze, zawsze znajdą czas, czy też jadąc na szkolenie, czy też w drodze powrotnej, na zimowe szaleństwa na śniegu. Zatem nie bądźcie zdziwieni gdy spotkacie kiedyś JANSZ-a na stoku.

SZKOLENIA W FIRMIE

Szkolenia odbywają się również na terenie naszej firmy. Poza okresowymi szkoleniami BHP, mieliśmy okazję uczestniczyć w kursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ( u nas i z nami bezpiecznie 😉 ),  szkoleniu przeciwpożarowym oraz w ćwiczeniach  przeciwpożarowych.

TARGI BRANŻOWE

Było już trochę o szaleństwach, teraz odrobina o poważniejszych wyzwaniach. Niewątpliwie takimi są udziały w targach. Lubimy takie inicjatywy. Wymagają one od nas zaangażowania, ale czego nie robi się dla dobra firmy. Mamy za sobą udział w zimowych Targach Budownictwa w Gliwicach oraz wiosennych Targach Home & Garden również w Gliwicach.

LOKALNE INICJATYWY

Staramy się również brać udział w lokalnych imprezach. Jedną z nich jest korowód dożynkowy, wieloletnia tradycja naszego miasta. Barwną paradę staramy się uatrakcyjnić popisem możliwości naszych sprzętów oraz przygotowując małe niespodzianki dla obserwujących. Dla najmłodszych nigdy nie brakuje kolorowych baloników. Po zakończonej paradzie nasze koparki, otwarte dla wszystkich, stoją na placu dożynkowym. Chętnych do obejrzenia sprzętu i zrobienia sobie zdjęcia nie brakuje.

FIRMOWE TRADYCJE

Tradycją naszej firmy jest wspólne celebrowanie urodzin oraz coroczne spotkanie opłatkowe, i mamy nadzieję, że tradycją staną się zapoczątkowane w tym roku, letnio-jesienne wyjazdy integracyjne pracowników i ich rodzin. W tym roku byliśmy na spływie kajakowym, którego opis i fotorelację znajdziecie w odrębnym wpisie.

Tak w wielkim skrócie wygląda nasze „ życie po godzinach”. Każdego dnia natomiast, w godzinach pracy, czekamy na Was w naszym biurze przy ulicy Toszeckiej. Zapraszamy!!!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!