BDO – Betonowe Drewno Ogrodowe – trwała alternatywa dla naturalnego drewna


Betonowe Drewno Ogrodowe jest niemalże w 100% odwzorowanym odpowiednikiem drewna z zachowaniem bardzo wyrazistych jego cech.


Elementy Betonowego Drewna Ogrodowego ( BDO ) stylizowane na naturalne drewno doskonale sprawdzają się przy aranżacjach przydomowych ogrodów, placów i skwerków.

Gamę produktów docenią wszyscy lubiący naturalny klimat otoczenia. Drewno, które wprowadza dobrą energię i stwarza wrażenie ciepła, jest niestety produktem nietrwałym, który mimo stosowania środków impregnacyjnych i pielęgnacyjnych ulega zniszczeniu i wymaga wymiany co kilka lat. Dlatego właśnie z myślą o tym aby zaoszczędzić zmartwień i pracy, powstał betonowy odpowiednik naturalnego drewna.

Ilość szczegółów na wyrobach betonowych sprawia, że idealnie odzwierciedlają one strukturę prawdziwego drewna, a do tego są odporne na zmienne warunki atmosferyczne ( wilgoć i mróz ) i  na ścieranie ( kolor uzyskany jest barwieniem betonu w całej masie ). Dodatkową zaletą Betonowego Drewna Ogrodowego jest niespotykana na rynku grubość poszczególnych elementów ( 5,5 cm ), oraz to, że każdy z elementów posiada odwzorowanie w naturze ponieważ wszystkie formy zostały wykonane na podstawie prawdziwych elementów drewnianych. To czyni BDO niemalże w 100% odwzorowanym odpowiednikiem drewna z zachowaniem bardzo wyrazistych jego cech: słoi, kolorystyki, spękań, kory i sęków. Wszystkie wyroby z grupy BDO do złudzenia przypominają naturalne drewno.

Poniżej krótki przegląd wyrobów Betonowego Drewna Ogrodowego

Na wszystkie produkty z grupy BDO udzielana jest 3 letnia gwarancja.

Zapraszamy do naszej placówki, gdzie można zapoznać się z przedstawionymi artykułami.

Przykłady zastosowań i realizacji: