Kamień w ogrodzie


Kamień to naturalny element krajobrazu. Stwórz z nami swój prywatny pejzaż za oknem.


Kamień ogrodowy to naturalny surowiec, którego walory estetyczne sprawiają, że jest materiałem bardzo cenionym. Podążając za naturą i harmonią w naszym otoczeniu, rezygnujemy z niedoścignionych imitacji i tandetnych substytutów kamieni. Plastikowe krasnale ogrodowe odeszły dawno do lamusa a inne, subtelniejsze ozdoby chętnie eksponujemy właśnie w otoczeniu pięknych kamieni i soczystej zieleni. Różnorodne barwy i struktury kamienia sprawiają, że pasuje on niemal do każdego otoczenia i doskonale prezentuje się w połączeniu z roślinnością, oczkami wodnymi, drewnem czy też metalem. Za sprawą kamieni można stworzyć niepowtarzalny klimat ogrodu, który może stać się atrakcyjną przystanią przystosowaną dla letniego wypoczynku lub też miejscem rodzinnej aktywności.

Kamień ogrodowy występuje w następujących postaciach:

 

Przy wyborze kamieni przede wszystkim warto kierować się  swoim gustem bo to przecież własną przestrzeń będziemy kształtować, jednak warto pamiętać by zachować spójność z innymi elementami ogrodowej architektury. Zapewni to różnorodność kolorów i struktur skał, z których pozyskiwany jest materiał.

Z dostępnych na rynku rodzajów skał polecamy:

Mamy nadzieję, że z naszą pomocą dobór potrzebnych materiałów będzie łatwiejszy i pozwoli stworzyć wyraziste i harmonijne otoczenie.

Grysy, żwiry, bryły i głazy to naturalna dekoracja ogrodu, której szeroki wybór znajdziesz u nas.

ZAPRASZAMY!!!

Przykłady kamiennych aranżacji: