Rola ładowarek na placu budowy


Ładowarki jako sprzęty wieloczynnościowe to niezastąpiony element każdego placu budowy


Ładowarki na budowie

Na profesjonalnym placu budowy nie powinno zabraknąć ładowarek. Zarówno ładowarki teleskopowe jak i kołowe przegubówki czy też mini ładowarki, niejednokrotnie rozwiązują problem zbyt rozbudowanego parku maszynowego ponieważ są to sprzęty wieloczynnościowe. Ładowarki teleskopowe wyposażone są w wysięgnik pozwalający na podnoszenie ciężkich ładunków na duże wysokości, ponadto charakteryzują się łatwością przezbrajania w wymienne osprzęty takie jak: widły, łyżki, zamiatarki i inne. Wszystkie te cechy czynią pracę z nimi wysoko komfortową i oszczędną ponieważ multifunkcyjność pozwala na zaangażowanie w pracę tylko jednego operatora.

Zaletą ładowarek przegubowych jest możliwość manewrów nawet pod najmniejszym kątem. Dzięki zginanemu, wahadłowemu układowi kierowniczemu maszyna jest bardzo zwrotna i posiada doskonałą trakcję nawet na nierównym terenie. Duży wybór dodatkowego osprzętu podnosi atrakcyjność maszyny.

Ostatnia grupa – mini ładowarki, to moc, spryt i zwinność nie tylko na placach budowy. Nadają się do wielu czynności posiadając teleskopowy wysięgnik oraz wydajną hydraulikę pozwalającą na korzystanie z większości narzędzi wymiennych.

Poniżej krótki opis posiadanych przez nas ładowarek:

MANITOU MT732

Ten model to jedna z najpopularniejszych maszyn grupy Manitou. Prosta i sprawdzona konstrukcja o bardzo dobrych, roboczych parametrach czyni maszynę niezawodną i wszechstronną. Ładowarka Manitou MT732 doskonale sprawdza się przy załadunku i pracy z łyżką. Charakteryzuje się łatwością wymiany osprzętów. Stworzona jest do częstego przenoszenia materiału i wielu cykli ładowania dzięki olbrzymiej energii kryjącej się w silniku maszyny.

WACKER NEUSON WL52

Ładowarka kołowa Wacker Neuson to maszyna wielu zastosowań, uniwersalna i bardzo praktyczna. Oszczędna w zużyciu. Posiada duże możliwości manewrowania umożliwiające szybkie cykle ładowania, jest zwrotna i wytrzymała, posiada napęd hydrostatyczny na wszystkie koła i przegub wahliwy oraz wysokie siły ścinające.

AVANT 630 – Mini ładowarka

Wydajna maszyna do tworzenia i utrzymania krajobrazu. Kompaktowe wymiary pozwalają na pracę nawet w małych przestrzeniach. Unikalna, przegubowa konstrukcja podwozia sprawia, że Avant jest bezkonkurencyjną maszyną w swojej klasie, jest bardzo stabilna, łatwa w prowadzeniu i zwrotna bez uszkadzania wrażliwych nawierzchni takich jak trawniki czy tereny utwardzone

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG NASZYCH ŁADOWAREK!