Spełnione obietnice szefa


Tegoroczny spływ przebiegał nadzwyczaj spokojnie, ofiar wodnych czyli niespodziewanych kąpieli prawie nie było, no ale przecież my już mamy doświadczenie prawda?


Dnia 11.06.2017 r., w doskonałych humorach i wyśmienitych nastrojach udaliśmy się na kolejny spływ kajakowy Małą Panwią.  Jak pewnie pamiętacie, jeden taki mamy już za sobą, a wrażenia i wspomnienia sprawiły, że szef stanął na wysokości zadania i zorganizował kolejne spotkanie integracyjne pracowników naszej firmy wraz ze swoimi rodzinami. Czy możemy to już uznać za coroczną tradycję? Mamy nadzieję, że tak.

Przystań Amazonka w miejscowości Kolonowskie czekała na nas z przygotowanymi kajakami. Podobierani w pary czekaliśmy na przydział sprzętu. Duch rywalizacji sprawił, że wielu połknęło kajakarskiego bakcyla. Tegoroczny spływ przebiegał nadzwyczaj spokojnie, ofiar wodnych czyli  niespodziewanych kąpieli prawie nie było, no ale przecież my już mamy doświadczenie prawda? Teren spływu jest niezwykle urokliwy: zieleń, woda, błękit nieba i zwierzątka spotykane na trasie sprawiają, że pomimo fizycznego zmęczenia, wszyscy wracali zrelaksowani. Z resztą ci, którzy utracili siły mogli je szybko zregenerować smacznym, ciepłym posiłkiem.

A jak posiłek, to i biesiada. Wesołym rozmowom i żartom nie byłoby końca gdyby nie nieubłaganie upływający czas. Dzieci i młodzież korzystali z okolicznych atrakcji grając w piłkę siatkową, bujając się na huśtawkach czy też brodząc po kolana w rzece. Nie zraziła ich chłodna jeszcze woda i zakazy kąpieli a radosny uśmiech nie schodził im z twarzy. Dorośli delektowali się wzajemnym towarzystwem i smakiem serwowanych napoi. Atutem całej imprezy była dobra zabawa z zachowaniem kultury a dużym plusem było to, że nikogo nie poniosła daleko idąca fantazja.

Około godziny osiemnastej cała nasza liczna gromadka zebrała się w drogę powrotną do domu. Blisko godzinna podróż powrotna pozwoliła nam na spokojne dokończenie rozmów i nie tylko. Jak wrażenia?? Oczywiście pozytywne. Szefostwu dziękujemy za fajny gest i doskonały pomysł i polecamy się na przyszłość. Nieobecni niech żałują, że się nie zdecydowali a wszystkim pozostałym również dziękuję za towarzystwo i dobrą zabawę.

Zapraszam do obejrzenia relacji z naszego spływu.