Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – Zrób to SAM!


W odpowiedzi na duże zainteresowanie specjalistycznym sprzętem budowlanym i brukarskim uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu budowlanego.


Zrób to SAM, wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w naszej wypożyczalni!

Bardzo często zgłaszają się do nas klienci, którzy mają do wybrukowania niewielką powierzchnię typu: miejsce pod kontener na śmieci, tarasik pod basen, chodniczek na działce rekreacyjnej itp. Głównym problemem stającym na drodze do samodzielnego wykonania powyższych prac jest brak specjalistycznych sprzętów, dlatego mimo chęci samo działania, klienci zwracają się do nas z prośbą o pomoc. I choć nie zawsze, ze względu na inne zobowiązania, mamy możliwość przyjęcia tak niewielkiego zlecenia, to znaleźliśmy sposób na rozwiązanie tego problemu i w odpowiedzi na duże zainteresowanie specjalistycznym sprzętem uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

Co w niej znajdziecie?

Przede wszystkim zagęszczarki i ubijaki o masie od 50,8 kg do 525 kg. Maszyny te są niezbędne przy zagęszczaniu gruntu czyli ubijaniu kruszywa stanowiącego podłoże dla betonowej nawierzchni.  Ubijaki, czyli potocznie mówiąc  tzw. stopy wibracyjne, są niezawodne podczas budowy np. kanałów czy też podczas wykonywania drobnych prac naprawczych. Zagęszczarki płytowe sprawdzają się przy zagęszczaniu piasku, żwiru, grysu, kruszyw drogowych itp. Mniejsze zagęszczarki o węższej płycie doskonale radzą sobie przy wąskich wykopach, zaś zastosowanie zagęszczarki wraz z płytą elastomerową ( tzw. gumą ) umożliwia wyrównywanie bruku bez szkody dla położonej kostki. Ponadto posiadamy szereg specjalistycznych akcesoriów brukarskich zezwalających na samodzielne działanie. Znajdziecie wśród nich:

Poza wyżej wymienionymi  niezbędnikami brukarskimi posiadamy wiele, nie wymagających uprawnień sprzętów przydatnych przy pracach około domowych i ogrodowych. I tak oferujemy:

Wszystkie posiadane przez nas sprzęty są znanych w branży budowlanej marek typu: HILTI, JCB, HONDA, AMMANN, WACKER NEUSON, MECALAC, gwarantujących niezawodność i wysoki poziom działania.

Powyższy wykaz to sprzęty , które po spisaniu umowy i wpłacie zastawu podlegają samoobsłudze. Jeżeli jednak prace budowlano-brukarskie  przerastają Twoje możliwości w zakresie  obsługi  bądź zakres prac jest bardzo duży oferujemy usługi ciężkim sprzętem, wśród którego znajdziecie:

Szczegółowy opis sprzętów znajdziesz na naszej stronie internetowej www.jansz.pl a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.